Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Девојката на Роналдо, Георгина се посрамоти како никогаш досега

Девојката на Кристијано Роналдо, а според сите нивни односи, наскоро и сопруга, беше дел од филмскиот фестивал во Венеција. Сама, бидејќи Роналдо е со репрезентацијата на Португалија.

Таа згодна, атрактивна, привлечна, секси, но сепак во Венеција се посрамоти. Секогаш е добро облечена, впрочем како и сега, но заборави да ја тргне етикетата со цената. Веројатно капутот е тазе купен.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com