Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Екс ѕвезда на Јунајтед и Јувентус фатен како се бакнува со згодна манекенка, што ли ќе каже сега неговата сопруга?!

Објавено:

Патрис Евра, поранешен фудбалер на Манчестер Јунајтед и Јувентус, фотографиран е како разменува нежност со холандската манекенка Александра Марго во Лондон. Ова немаше да биде некоја вест доколку Патрис Евра не беше во брак со Санда, со која е во врска уште од средношколските денови.

Не е прв пат Евра да биде во центарот на вниманието поради прељуба, но прв пат е фотографиран јавно.

 

View this post on Instagram

 

Thinking about pre lockdown summer plans w @katherineboyle_photography 🤍

A post shared by Margaux Alexandra (@margauxalexandra) on

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама