Connect with us

Фудбал

ФОТО: Елмас ужива на Шар Планина

Елмас се врати во родната земја, а со пријателите и роднини периодов ужива и на Шар Планина.

Претходно, Елмас го посети и својата прва шудбалска школа и се дружеше со најмалите.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com