Connect with us

Тајмаут

ФОТО: ФК Осогово и атрактивната италијанска новинарка Дилета Леота

Второлигашот Осогово уште еднаш покажа дека социјалните мрежи и тоа како можат да се искористат за да се привлече внимание. Имено, тие ја искористија атрактивната спортска новинарка Дилета Леота за им порачаат на новинарите за акредитациите за мечот со Тиквеш.

Љубителите на фудбалот добро знаат која е Дилета Леота, спортска водителка и новинарка која е присутна на фудбалските терени во Италија и која со својата појава привлекува големо внимание.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com