Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Фудбалерот веќе го заборавија, но неговата сопруга станува се популарна, го покажа перфектното тело

Објавено:

Грациано Пеле, во моментов настапува за кинескиот Шангдонг, а пред неколку години беше виден како голема надеж на италијанскиот фудал. Сепак, неговата грешка веројатно е што премногу рано се одлучи да се пресели во Кина, само поради огромните плати. За селекцијата на Италија одигра само 20 мечеви и постигна 9 голови.

Во Европа полека го забораваат овој фудбалер и ова име, но секако неговата поубава половина станува се популарна.  Унгарскиот модел Викторија Варга, покажа дека има перфектно тело и по 60-дневен карантин.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама