Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Георгина ја крена температурата до максимум со нова фотографија на Инстаграм

Објавено:

Георгина Родригез стана популарна откако влезе во љубовна врска со Кристијано Роналдо.

Георгина и Роналдо се во врска неколку години и имаат едно дете заедно. Објавите на оваа раскошна девојка од Мадрид привлекуваат големо внимание и токму затоа нејзиниот профил на Инстаграм внимателно го следиме.

Сопатничката на Роналдо повторно се огласи на Инстаграм, предизвикувајќи „хаос“ кај машкиот дел од публиката.

Георгина објави фотографија од теретана и покажа дека одржува фантастична линија дури и за време на карантинот.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама