Connect with us

Ракомет

ФОТО: Го совладаа Металург, па заминаа на тим билдинг на езеро

Вистинска тимска атмосфера владее во ракометниот клуб Пелистер. Откако синоќа во првиот нивен меч од турнирот во Струга го совладаа Металург, денеска ракометарите се релаксираат во езеро. Дел од фотографиите се објавени на социјалните мрежи под наслов тим билдинг.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com