Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Греманската манакенка реши да позира полугола во чест на Баерн

Хајди Клум објави неколку фотографии во костими за капење по победата на Баерн од 1:0 над ПСЖ во финалето на Лигата на шампионите во неделата вечер.

Германската манекенка има 47 години, но таа сè уште одлично се снаоѓа, за да може да им завидуваат многу помлади девојки.

Таа заедно со сопругот Том Каулиц, гитарист на групата Хотел Токио, го гледаа финалето од Лигата на шампионите, а во чест на Баерн, таа објави неколку фотографии во бикини.

Секако, бикините беа во боите на нејзиниот омилен тим, што ја израдува со освојувањето на новата европска титула.

loading...

View this post on Instagram

91🔥🌞

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

View this post on Instagram

Let’s go @fcbayern #packmas ⚽️❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

View this post on Instagram

Almost time for @agt 🤗❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com