Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Каков срамен потег на ѕвездата на Баерн-Убавата девојка му соопштила дека е бремена, а тој ја избркал со помош на полиција

Published

on

Вистински срамен потег, кој не доликува на луѓе со карактер направил Серж Гнабри, фудбалери на освојувачот на тројната круна од минатата сезона Баерн Минхен. Како што пишува германски „Билд“, откако неговата убава девојка Сандра Жерзе му соопштила дека е бремена, тој ја избркал од домот. Имало и расправија, па Гнабри повикал и полиција да интервенира и да ја остранат од неговиот дом.

Тие се во  врска од минатато лесто, а во Германија дури беа прогласени за пар на 2020-та година. Гнабри ја запозна Сандра, која има полско-етиопско потекло на одмор во Грција.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @jerze

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @jerze

Advertisement

Facebook