Поврзи се со нас

Тајмаут

ФОТО: На Роналдо нема да му биде сеедно кога ќе ги види новите фотографии на поранешната девојка

Кристијано Роналдо е во врска со Георгина, веќе неколку години,  и како што вели парот, тие се вљубени. Пред Георгина, Роналдо беше во врска со познатата манекенка и фотомодел Ирина Шаек. Таа направи нова фотосесија по долна облека и разголена, поради кои секако ниту Кристијано Роналдо нема да остане рамногудшен кога ќе ги погледне.

 

loading...

Facebook