Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Најубавата спортистка се соблече потполно гола

Лусија Јаворечкова е велосипедистка од Словачка, или поточно речено поранешна велосипедистка, бидејќи сега има нова професија, а тоа е фитнес модел, од која заработува далеку повеќе. Таа важи за една од најубавите спортистки во светот.

Секако тоа го знае и самата па решила добро да го наплати. Се почесто се фотографира без облека, фотографиите ги објавува на Инстаграм каде има над 1,2 милиони следбеници. Секако, тука се компаниите кои добро плаќаат за реклами. Секако ова не е нејзин прв пат да има разголена фотосесија.

 

View this post on Instagram

 

Can’t get enough of this view 🌅

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 

View this post on Instagram

 

Walking into the weekend like 🐆

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 

View this post on Instagram

 

Your calm mind is the ultimate weapon against your challenges 🖤 @ignite

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 

View this post on Instagram

 

That’s what I call freedom ♥️🇸🇰

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on


Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com