Поврзи се со нас

Тајмаут

ФОТО: Нарцисоидниот Роналдо-Одберете една од двете опции, едната сум јас, а другата….

Кристијано Роналдо ужива во одморот. Море, милионска јахта, семејство, луксузен одмор. Често пати објавува фотографии на социјалните мрежи, поточно на Инстаграм, но последната фотографија, и она што го напиша, многумина го искоментираа како нарцисоидно.

Тој постави фотографија како седи на јахтата, а зад него има зајдисонце. Роналдо напиша:

-Постојат две можности, погледот или јас. Што ви се допаѓа повеќе?

Инаку Роналдо со неговото семејство ужива во францускиот Сен Тропе на својата јахта.

 

View this post on Instagram

 

There are only two options: the view or ME. I let you choose your favorite one?! 🤔😅

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама