Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Навивачите во шок, Ибрахимовиќ има нов имиџ?!

Published

on

 

Златан Ибрахимовиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил на која напиша „All In“. Поголем дел од навивачите беа шокирани од фотографијата на која тој е прикажан без коса, односно потстрижан целосно. Сепак, голем дел исто така од навивачите верува дека е само фотомонтажа. Останува да се види деновиве дали навистина Ибра има нов имиџ.

 

Advertisement

Facebook