Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Нејзиниот татко беше незапирлив на теренот, а таа ги „тресе“ социјалните мрежи

Веројатно постарите љубители на фудбалот знаат кој е Пол Гаскоњ. Еден од најдобрите фудбалери кои ги имала Англија. На теренот беше незапирлив, играше за Евертон, Тотенхем, Лацио, Њукасл. За репрезентацијата на Англија забележа 57 настапи и 10 голови. Популарниот Газа сега има 53 години и се обидува да ужива во животот бидејќи по кој знае кој пат го заврши процесот на рехабилитација од зависност од алкохолот, кој во голема мера му го уништи животот.

Нејзиниот татко беше незапирлив на теренот, а таа денеска ги „тресе“ социјалните мрежи. Бјанка Гаскоњ предизвикува воздишки кај мажите со нејзините фотографии на Инстаграм. Има 33 години, а работи како телевизиски модел.

 

View this post on Instagram

 

No pressure..No diamond💎 @time4diamonds

A post shared by 𝐁𝐢𝐚𝐧𝐜𝐚 𝐆𝐚𝐬𝐜𝐨𝐢𝐠𝐧𝐞 (@biancagascoigne1) on

 

View this post on Instagram

 

90’s R&B type heart 🎼🤍

A post shared by 𝐁𝐢𝐚𝐧𝐜𝐚 𝐆𝐚𝐬𝐜𝐨𝐢𝐠𝐧𝐞 (@biancagascoigne1) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com