Connect with us

Тајмаут

ФОТО: „Никој не може да ме сопре“ – Плејбој девојка и „жежок фудбалски агент“

Објавено:

Запознајте ја Анамарија Продан, поранешна манекенка на Плејбој, која ја нарекуваат „најжешкиот фудбалски агент во светот“.

Продан (47) неодамна изјави дека е заинтересирана за купување на романскиот клуб Херманстад и покрај наводните долгови на клубот од околу 630,000 фунти.

Продан веќе има врски со фудбалот, поради нејзиниот брак со поранешниот играч од средниот ред на Романија, Лорентиу Регкмпф.

Токму таа била посредник помеѓу наследникот на тронот на Саудиска Арабија, принцот Мухамед Бин Салман и Мајк Ешли за купување на Њукасл.

Нејзиниот профил на Инстаграм привлече огромни 642.000 следбеници. Таа неодамна изјави дека никој не може да ја сопре во намерите на исполнувањето на своите идеји.

 

View this post on Instagram

 

#morning ❤️❤️❤️🍀

A post shared by Anamaria Prodan Reghecampf (@anamariaprodanreghecampf) on

Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама