Поврзи се со нас

Тајмаут

ФОТО: Ништо од враќањето на спортот, во порно индустријата има повеќе пари

Светот на спортот беше шокиран кога перспективната австралиска спортистка Рене Грацие одлучи да ги напушти трките на „Суперкарс“. Оваа 25-годишна спортистка во 2015-та година стана првата жена која се појавила на трките во оваа конкуренција.

Но, минатата година одлучи да го напушти овој спорт и да влезе во порно индустријата, односно да снима филмови за возрасни. Направи и сопствена интернет страница на која го продава своите фотографии и снимки и очиглечно дека нема намера да застане.

Иако имаше најава дека ќе се врати на спортот, односно ќе прекине со снимањето на ваквите филмови, сепак засега нема ништо од тоа. Причината секако е финансиска, бидејќи како што самата вели, повеќе пари има во порно индустријата. Наводно месечно од снимките заработува до 300 илјади долари. Стана светски популарна, а на Инстаграм има повеќе од 700 илјади следбеници.

 

View this post on Instagram

 

Vibin & Thrivin. Would you come on an adventure with me?

A post shared by RENÈE GRACIE 🧂 (@renee_gracie) on

 

View this post on Instagram

 

Setting the bar and being the bar never felt so good 😉😜 #OnlyFans #onlyfans #onlyfan

A post shared by RENÈE GRACIE 🧂 (@renee_gracie) on

 

loading...

Facebook