Connect with us

Ракомет

ФОТО: Пиво, сонце, вода – ѕвездите на Металург уживаат во Охрид

Завршија со своите обврски на турнирот во Струга, па сега со ладно пиво во рака, сонце и вода, ѕвездите на Металурх ужуваат на крајбрежјето на Охридското езерто.

Металург ги заврши настапите од групната фаза на Струшкиот турнир, па во четвртиот ден нема натпревар.

Натпреварот за третото место е закажан утре (недела) од 19:15 часот.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com