Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Плејбој модел стана сопственичка на фудбалски клуб

Клубот Депортиво Рансагуа Сур, кој се натпреварува во третата лига на Чиле, доби нов сопственик, односно сопственичка. Станува збор за плејбој моделот Даниела Чавез, која го купи мнозинскиот пакет на акции.


-Ви благодарам на сите за поддршката. Сигурна сум дека можеме да станеме професионалци и дека фудбалскиот свет ќе гледа како Рансагуа Сур победува. Наскоро ќе бидете сведоци на големи промени, порача атрактивната Даниела.

 

View this post on Instagram

 

Se tú! ☁️ @elleskincarecl 🤍.

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com