Connect with us

Тајмаут

(ФОТО) Пусти мерак на Ванда да ги покажува градите – пак го го „запали“ Инстаграмот

Објавено:

Се чини пандемијата со корона вирусот во европа полека но сигурно стивнува, а доаѓаат најави дека би можело и спортот повторно да заживува.

Како и најголем дел од населението кое е во домашен карантин, така и славната двојка Мауро Икарди и Ванда Нара ги поминува деновие.

View this post on Instagram

Bionda o Mora ? #iorestoacasa

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Така беше и овојпат откако синоќа објави нова фотка во која во преден план, поточно во фокус се нејзините бујни гради. Пусти мерак само да се фотографирало.

Извор: sportclub.mk

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама