Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Се фали дека го откачила Роналдо-Не е мој тип!

Кристијано Роналдо важи за голем заводник, но секако се смири откако е во врска со Георгина, барем јавно. Во минатото имал многу девојки, но се појави една која го одбила.

Алис Гадвин, која порано беше во брак со фудбалерот Џермејн Пенант, тврди дека го одбила Кристијано Роналдо бидјеќи не бил нејзин тип.

-Го откачив Роналдо, не е мој тип, се пофали британската манекенка на Инстаграм.

loading...

 

View this post on Instagram

 

Itty Bitty Waist, Pretty In The Face….

A post shared by 🦋🦋 ALICE (@xxalicegoodwinxx) on

 

View this post on Instagram

 

APHRODITE 👑

A post shared by 🦋🦋 ALICE (@xxalicegoodwinxx) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com