Connect with us

Ракомет

ФОТО: Се полни „Боро Чурлевски“ во Битола – Еурофарм го пречекува Веспрем

Објавено:

Редица навивачи и љубители на ракометот чекаат пред вратите на спортската сала „Боро Чурлевски“ во Битола каде попладево Еурофарм работник го пречекува Веспрем.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама