Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Што да се каже на овие фотографии, Френк Лампард се опушти, на сопругата и се допадна, а запали и цигара

Тренерот на Челзи, Френк Лампард во моментов е на одмор, а во јавноста се појави шокантна фотографија. Додека се чека почетокот на новата сезона, тој со неговата сопруга се опуштаат на јахта. И, буквално, Лампард се опушти. На една од фотографиите тој пуши цигара, а на другата неговата глава е меѓу нозете на сопругата.

 

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com