Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Сјаен фудбалер, но карактер нула, се развел, па ја оженил внуката на сопругата

На фудбалскиот терен сјаен фудбалер, не попусто го викаат Хулк. Но, сепак Бразилецот надвор од теренот се чини дека е без карактер. Имено, тој се разведе од сопругата Иран Ангела Де Соуза во јануари месец, а потоа започнал врска со Камила Анџело, внука на неговата, сега веќе екс сопруга.

Сепак, како што пишуваат бразилските медиуми, Хулк отишол чекор подалеку, па ја побарал за жена Камила, која секако се согласила.

По неколку месеци молк, неговата екс сопруга конечно одлучи да излезе во јавноста.

-Не можам да поверувам што се случи. Болката навистина е голема, бидејќи Камила ми беше како ќерка. Направив многу за таа девојка. Дури се откажав од некои мои соништа, за да и овозможам на неа да успее, изјави таа за „Рекорд“.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com