Поврзи се со нас

Тајмаут

ФОТО: Соиграч на Алиоски може да се пофали со најсексапилната девојка помеѓу фудбалерите во Премиер лигата

Фиорела Арбенз е девојка на Џек Харисон, фудбалер на повратникот во Премиер лигата и соиграч на нашиот Алиоски во Лидс. Медиумите во Англија велат дека Харисон може да се пофали дека ја има најсексапилната девојка помеѓу фудбалерите во Премиер лигата. Харисон кој е практично фудбалер на Манчестер Сити, но во Лидс игра на позајмица, имал среќа бидејќи неговата девојка освен тоа што е преубава, постојано е со него, односно присуствувала на сите негови важни настани од неговата кариера.

25-годишната девојка е од Коста Рика и минатата година во својата родна земја ја понесе титулата „Мис на Коста Рика“. Таа е магистар по психологија и нејзината желба е да има своја клиника.

 

View this post on Instagram

 

“Let’s keep it simple”☘️ 📸: @glenalva01 MUA💄: @angelesspereira

A post shared by FSA🇨🇷 (@fioarbenz) on

loading...

Facebook