Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Соиграч на Елмас направи застрашувачка тетоважа преку цел грб

Објавено:

Матео Политано, соиграчот на македонскиот бисер во Наполи, Елиф Елмас се пофали со новата тетоважа. Политано откако мајсторот кој го тетовираше ја направи комплетната тетоважа се пофали експресно на социјалните мрежи. Тоа што е сигурно, доста долго траело тетовирањето за на крај да излезе како што сака Политано.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама