Connect with us

Ракомет

ФОТО: Столе Стоилов е крал во СЕХА лигата

Објавено:

Втор ракометар на Вардар е „крунисан“ од страна на СЕХА лигата. Откао Тимур Дибиров беше прогласен за крал на Инстаграм, Столе Стоилов е прогласен за крал на емоциите. СЕХА ги одба и фотографиите.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com