Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Таа го покажува се*си телото, а голманот асистира при фотосесијата

Голманот на германскиот тим Ајнтрахт Франфурт, Кевин Трап, освен тоа што ужива на одморот на грчкиот остров Миконос, има и доста работа. Имено, папараците го уловија како асистира на фотографката, додека таа прави фотосесија на неговата девојка, поранешен секси модел на „Викторија Сикрет“,Изабел Гулар.

И навистина, каде и да се појави таа, предизвикува воздишки. Голманот ужива во врската со неа, воедно и на одморот на Миконос.

View this post on Instagram

#BodyByIza back in 🇬🇷

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on

View this post on Instagram

L A I D B A C K 🇬🇷💙 Take 1

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com