Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Убавата италијанска скијачка по одличната трка, се одлучи да ги „почести“ фановите со провокативна фотографија

Published

on

Италијанската скијачка Франческа Марсаља, која важи за една од најубавите во овој спорт, имаше одлична трка на стартот од сезоната во Супервелеслалом, каде го освои четвртото место во Кран Монтана.

Таа важи за спортиска која води повлечен приватен и професионален живот, без да привлекува големо внимание и без скандали. Сепак, сега се одлучи по одличната трка да ги „почести“ своите фанови, нешто што навистина од неа ретко се гледа.

 

Advertisement

Facebook