Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Убавицата му раскинала на Игуаин бидејќи тој сакал лесни жени, a со Роналдо разменила неколку пораки

Published

on

Италијанската манекенка, Мануела Ферера гостуваше во шоуто „Тики-Така“ и меѓудругото зборуваше за нејзиниот однос со Гонзало Игуаин. Како што вели таа, иако не била во врска со него, сепак многу често се гледала со поранешниот напаѓач на Наполи, Јувентус и Милан.

-Бев со Игуаин. Не бевме официјално во врска, но излегувавме со месеци. Сето тоа заврши бидејќи сака лесни жени. Имаше страст кон нив. Тоа се случуваше додека играше за Милан, изјави Мануела.

Воедно таа откри дека добила порака од Кристијано Роналдо.

-Со него ништо не се случи. Ми испрати една порака, беше тоа честитка. Го почитувам, изјави манекенката за Кристијано Роналдо.

 

Advertisement

Facebook