Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Ванда со нова провокативна фотка-Жабата се искачи на врвот иако сите и викаа дека не може

Ванда Нара повторно објави фотографија на Инстаграм, без градник, па потоа напиша една „мисла“ која многумина ја поврзаа со ПСЖ и елиминацијата на Аталанта за само три минути. Сепак, сопругата на Мауро Икарди и порано пишувала вакви поговорки, кои привлекувале внимание. Ова е пред се поради обвинувањата на нејзина адреса кои ги добива заради начинот на кој стигнала таму каде што е сега.

View this post on Instagram

🐳

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com