Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Вети дека ќе се соблече гола, ако Лацио ја победи Рома, ветувањето веднаш го исполни

Published

on

Ана Франки е голем фан на Лацио, која синоќа имаше причина да слави. Нејзиниот омилен тим славеше во градското дерби против Рома со убедливи 3:0. Таа пред мечот вети дека ќе се соблече гола доколку Лацио победи, а ветувањето веднаш го исполни. Фотографијата ја објави на Инстаграм.

 

Advertisement

Facebook