Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Задникот на Ванда Нара хит на интернет

Објавено:

Секогаш е провокативна како жена, но и како агент, а тоа го покажа со начинот на кој го натера Мауро Икарди да замине од Интер и поради повеќе пари да се пресели во ПСЖ.

Неговата сопруга и воедно менаџер, Ванда Нара провоцира и на Инстаграм. Често објавува фотографии, на кои има малку облека на себе. Така беше и сега, а како и секогаш во преден план е задникот.

Таа има 6,6 следбеници, а за само неколку минути собра 280 илјади лајкови оваа нејзина фотографија.

View this post on Instagram

Mi color favorito

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама