Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Затворен во карантин со ваква девојка, а тој игра Плејстејшен

Објавено:

На фудбалерот на Ливерпул, Алекс Окслејд Чембрлејн многумина му завидуваат бидејќи е во карантин со згодната девојка Пери Едвардс. Тие веќе објавија еден провокативен танц предизвик и покажаа дека лудо се забавуваат, во време кога многумина паѓаат во депресија поради двонеделната изолација.

Иако велат дека засега супер им оди во изолацијата во куќа во Лондон, сепак знаат и да се скараат, но само поради една работа.

-Алекс постојано е на Плејстејшен. Некогаш ми доаѓа да го запалам или да ги искорнам каблите, вели неговата девојка Пери Едварс.

perrie_edwards_bum_insta.jpg

 

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com