Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Заврши Премиер лигата, следуваат жени, алкохол и секако Ибица

Фудбалските ѕвезди од Премиер лигата, Деле Али (Тотенхем), Џек Грилиш (Астон Вила) и Џејмс Медисон (Лестер) заминаа на одмор. Премиер лигата заврши, па сега следуваат жени, алкохол, а сето тоа зачинето со убавото и силно шпанско сонце на Ибица.

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама