Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Знам дека моите фотографии се како покана за се*с, но јас сум добра девојка

Атрактивната голферка Пејџ Спиранац повеќе привлекува внимание поради нејзините фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи, отколку преку спортот со кој се занимава. При секоја нејзина фотографија предизвикува воздишки мај мажите.

Како што изјави таа во едно интервју, свесна е за нејзините фотографии и дека личат како покана за се*с.

-Да, моите фотографии се како да зборуваат дека сакам да имам се*с со некој. Веројтно поради тоа голем број мажи ми праќаат такви пораки, сакаш ли се*с, изјави таа.

Сепак, вели дека и е жал што оставила таков впечакот, бидејќи како што тврди, таа е добра девојка.

 

View this post on Instagram

 

☀️🌵

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on

 

View this post on Instagram

 

Which Hogwarts house would you be in? Go! Slytherin for me🐍😏

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама