Connect with us

Ракомет

Фотогалерија од средбата Вардар – Кил

Објавено:

Вардар доживеа пораз во 4. коло на ЕХФ лигата на шампионите, 20-31 (4-16) од германски Кил.
Фото: Денис Дуковски

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама