Поврзи се со нас

Тајмаут

Фотографијата на ќерката на Синиша Михајловиќ со пропаднатиот талент која предизвика бројни коментари

Пиетро Пелегри беше голема надеж на италијанскиот фудбал, но повредите ги расипаа неговите планови. Уште како тинејџер дебитираше за Џенова, а со своите игри го привлече вниманието на многу клубови. Меѓутоа, со неполни 17 години одлучи да ја продолжи кариерата во Монако.

Џенова од продажбата заработи преку 20 милиони евра, беше јасно за каков потенцијал се работи. Но, по проблемите со повредите целосно исчезна од „радарот“ и дури сега полека се враќа во форма.

Сега, повторно е во центарот на вниманието, но не поради фудбалските вештини, туку поради фактот дека е во врска со ќерката на Синиша Михајловиќ. Викторија Михајловиќ објави малку чудна фотографија со која потврди дека се во врска, а самата фотографија предизвика бројни коментари на социјалните мрежи.

 

loading...

Facebook