Connect with us

Фото

ГАЛЕРИЈА: Надминат ли е рекордот? Фалангата побројна од било кога…

Се очекуваат официјалните информации од продадени карти, за да потврдиме дека вечерва е урнат рекордот од 2012 година кога македонската Фаланга беше најбројна.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com