Connect with us

Фото

ГАЛЕРИЈА: Официјален тренинг пред утрешниот натпревар против Словенија

Нашите момци утрово со официјален тренинг пред утрешниот пријателски натпревар, а пријателски натпревар се игра и со земја пријател, тоа е Словенија.

Натпреварот е од 18 часот, а се игра на Националната арена „Тодор Проески“.

May be an image of 5 people, people standing and outdoorsMay be an image of 1 person, standing, playing a sport and grassMay be an image of 8 people, people standing, people playing sports and outdoorsMay be an image of 6 people and people standingMay be an image of 3 people and people standingMay be an image of 3 people, people standing, people playing sports and grassMay be an image of 3 people, people standing, people playing sports and outdoorsMay be an image of 6 people, people standing and text that says 'JAKO . JAKO JAKO JAKO JAKO'May be an image of 7 people, people standing and people playing sportsMay be an image of 5 people, people standing and outdoorsMay be an image of 1 person, standing, playing a sport and grassMay be an image of 8 people, people standing, people playing sports and outdoors

Реклама

Facebook