Поврзи се со нас
Here is the banner code 300x250 for mobile:

Тајмаут

Георгина полуде: Ги полуде фановите со провокативно видео, па ги почести со слика од спалната соба (ФОТО+ВИДЕО)

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, продолжува да привлекува внимание на социјалните мрежи.

Не поминува ни еден ден без Георгина да објави провокативна фотографија, стори или видео.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Пред три дена, Георгина објави кратко видео во кое тверката. За само неколку часа видеото беше прегледано од повеќе од осум милиони луѓе, а синоќа Родригез реши уште повеќе да ја запали машката фантазија.

Таа од спалната соба постави стори во ноќница и така им посака добра ноќ на своите придружници.

loading...

Facebook