Поврзи се со нас

Тајмаут

Ги маѓепса обожавателите на Инстаграм: Дилета им покажа на сите каква грижа води за своето тело (ВИДЕО)

Волшебната италијанска новинарка Дилета Леота не застанува со провокативни објави на Инстаграм.

Дилета е секако една од најпознатите водителки во светот на спортот, а на Инстаграм има дури 7,2 милиони следбеници, што доволно покажува колку е популарна.

Волшебната новинарка и денес го воодушеви машкиот дел од фановите со провокативно видео од теретаната.

Таа покажа зошто е една од најубавите новинарки, но и фактот дека работи многу напорно на своето тело, а тренинзите во теретана се неизоставен дел од нејзиниот ден.

loading...

Facebook