Поврзи се со нас

Фудбал

ГЛЕДАЈ ВО ЖИВО: Пет натпревари од ПМФЛ

Пелистер против Ренова на гости во Гостивар, Шкупи пред силен тест во Струмица. Во рамките на Првата македонска фудбалска лига, гледај ги во живо петте натпревари:

  • Борец – Македонија ЃП
  • Струга Трим Љум – Беласица
  • Ренова – Пелистер
  • Академија Пандев – Шкупи
  • Силекс – Работнички

*Директниот пренос е во сопственост и го реализира ФФМ. SPORTM.mk во никој случај не е сопственик ниту пак одговара за евентуални проблеми!

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама