Поврзи се со нас
Here is the banner code 300x250 for mobile:

Тајмаут

Јакна, и ништо под неа: Хрватската тенисерка ги воодушеви навивачите

Атрактивната хрватска тенисерка Дона Векиќ привлекува внимание каде и да се појави.

На тениското игралиште не и оди најдобро, бидејќи ги загуби последните четири натпревари, но често ги израдува своите фанови, особено мажите на Инстаграм.

Сега таа објави фотографија на која носи само јакна, а очигледно е дека под тоа нема ништо.

Повеќе од десет илјади лајкови пристигнаа многу брзо со многу коментари.

Векиќ во моментов е 32. тенисер во светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Donna Vekic (@donnavekic)

loading...

Facebook