Поврзи се со нас

Тајмаут

Карим Бензема се пофали со луксузниот начин на живот: Скапи автомобили, часовници, облека, обувки… (ВИДЕО)

Напаѓачот на Реал Мадрид, Карим Бензема се пофали на социјалните мрежи со својот луксузен начин на живот.

Фактот дека тој со години игра на врвно ниво во една од најбогатите екипи во светот значи дека Карим живее многу добро.

Сега реши да го покаже својот луксуз во јавноста. Тој објави видео во кое покажа скапи автомобили, часовници, облека, обувки …

„Тоа е мојот нов стил“, рече тој.

loading...

Facebook