Поврзи се со нас

Тајмаут

Контроверзниот француски фудбалер се фали: Имав повеќе жени од Бред Пит и Џорџ Клуни заедно

Поранешниот француски фудбалски репрезентативец Адил Рами сигурно дека вниманието го привлекува повеќе поради скандалите и жените отколку со она што го прави на теренот. Точно е тоа дека беше светски првак со Франција во 2018-та, да со Севиља освои Лига Европа во 2016-та, играше за Милан, Марсеј, Валенсија, Севиља, а во моментов е член на Боависта.

Рами одлучи да објави книга, автобиографија. Таму се пофали дека во животот имал многу жени, кои биле, како што вели „авиони“.

-Околу масата имаше седум девојки. Беа авиони. Не можев да верувам. Разменивме телефонски броеви, пиевме, беа многу пристојни и се смееја на моите шеги. Имав повеже успех со жени отколку Бред Пит и Џорџ Клуни заедно, напиша фрацнускиот фудбалер, кој навистина бил во врска со многу жени, а меѓу нив и славната Памела Андерсон.

 

Advertisement

Facebook

Реклама