Connect with us

Други спортови

Лизгачката се разголе за Плејбој: Шампионката го исполни својот сон, мажите воздивнуваат по неа (ФОТО+18)

Поранешната лизгачка Анет Дитрт се сликаше гола за февруарското издание на германскиот „Плејбој“.

Анег ги бранеше боите на Чешка, а потоа и на Германија, во која е родена.

 

View this post on Instagram

 

Proud 🐰 • #playboygermany #playboy #covergirl #annettedytrt #dancingonicesat1 @playboygermany @dancingonicesat.1

A post shared by Annette Dytrt ⛸💖 (@annettedytrt) on Jan 10, 2019 at 6:11am PST

„Голите слики на лизгачките во „Плејбој“ претставуваат нејзина традиција. Кога имав 15 години, во тој магазин ја видов Катарина Вит, која ми беше идол. Од тогаш и јас сонував да се најдам во „Плејбој“, вели 35-годишната Анет.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама

Повеќе од Други спортови

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com