Connect with us

Тајмаут

Мајката на хрватскиот голман ги запали мрежите! Се соблече во костим за капење – има 46 години и изгледа фантастично (ВИДЕО)

Одвреме-навреме се крева голема прашина околу младиот голман Борно Буљан, кому многумина му предвидуваат светла иднина и успешна кариера.

Ова 18-годишно момче е големата надеж на Хајдук од Сплит, а неговата мајка со атрактивни видеа прави целосен хаос на социјалните мрежи!


Рената Ловринчевиќ, поранешна Мис Универзум и фитнес инструкторка, ужива во сончевите денови, а со едно видео ја разгоре фантазијата на машкиот дел од популацијата.

-Почнаа првите костими за капење и се соочуваме со моменталната ситуација, а сакаме подобро. Сонцето го откри секој мој неуспех во тренинзите и исхраната, па сега ја започнувам најактивната фаза за спремно да го дочекам летото – напиша Рената под видеото на кое се гледа како шета на тераса во минијатурен син костим.

Advertisement