Connect with us

Тајмаут

Мала, ама БОМБА! Најскапиот српски фудбалер ја сака бринетата Натали – сите ѝ ги забележуваат очите

Published

on

Српскиот репрезентативец Сергеј Милинковиќ Савиќ со години важи за еден од најдобрите играчи во Лацио и во моментов е најскапиот српски фудбалер.

Нашиот играч за врска веќе подолго време го бркаат многу европски клубови, но тој е концентриран на резултатите на Лацио . Сепак, тој знае и да ужива надвор од терените, а времето го поминува со својата убава девојка Наталија Илиќ .

Оваа убавица со совршено тело, сепак, некако отстапува од класичната девојка фудбалер. Тој не сака да споделува многу детали за неговиот приватен живот, но јасно е дека му се допаѓа морето, патувањата и, се разбира, нашиот фудбалер!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @natalija_ilic_

Кога ќе видите фотографии од прекрасната Наталија, ќе ви биде јасно колку е полесно за популарните СМС-пораки да играат со ваква поддршка.

Facebook