Поврзи се

Фото

МЕГАГАЛЕРИЈА: „Црвено-жолта тоа е боја за која живот даваме…“

Голема победа за Македонија на мечот со Словенија со 25:24, на стартот на на Европското првенство, што е прв пат нашата репрезентација да победи на стартот.

ФОТО

ВИДЕО

ПОВЕЌЕ ОД Фото

loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com