Connect with us

Ракомет

Митревски во Португалија – Порто му посака добредојде!

Битолчанецот Никола Митревски е веќе во Португалија каде ќе настапува за Порто. Клубот на социјалната мрежа Инстаграм, веќе му посака добредојде.

Претходно, Митревски играше за битолската екипа Еурофарм Пелистер.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама